Sprawny Start

Nowoczesne strony www
w wyjątkowo przystępnej cenie

Proste i przejrzyste zasady – brak haczyków i ukrytych kosztów

Zobacz więcej

Pomoc

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Dlaczego jest to tak tania oferta?

Strony są uruchamiane w oparciu o wcześniej przygotowany szablon który zamawiający może wcześniej dokładnie obejrzeć i przetestować. Zaangażowanie klienta w proces tworzenia witryny internetowej zostało ograniczone do minimum i sprowadza się do wprowadzenia/modyfikacji treści, a w ramach konsultacji technicznych które są częścią usługi może on również liczyć na telefoniczne wsparcie konsultanta. Usługa bazuje na sprawdzonych i popularnych mechanizmach powszechnie stosowanych w obszarze WWW (m.in. WordPress), wspartych autorskimi rozwiązaniami APISOFT oraz dedykowanymi pakietami hostingowymi. „Sprawny Start” poza bogatą funkcjonalnością, implementuje najnowsze technologie i uwzględnia wytyczne z zakresu optymalizacji SEO, bezpieczeństwa oraz wydajności. Jest również szybka w implementacji i dzięki temu przystępna cenowo.

 

Dlaczego jest to tak droga oferta są strony za darmo w internecie?

Owszem internet oferuje wiele możliwości jeśli chodzi o stworzenie samodzielnie darmowej strony internetowej.

Należy jednak wziąć pod uwagę nie tylko koszty dodatkowe jakimi będą opłacenie hostingu i domeny. Trud w prawidłowym wykonaniu strony, która będzie nie tylko dobrze wyglądała ale spełniała swoje przeznaczenie, czyli głównie  przyciągała potencjalnego klienta oraz ułatwiała mu kontakt z nami, dobrze się pozycjonowała (czyli pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwarki), była łatwa w edytowaniu treści, jest niezwykle trudno osiągnąć.

Posiadając ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT wiele razy spotkaliśmy się z klientami którzy próbowali samodzielnie ogarnąć temat strony internetowej wykonanej samodzielnie, bez fachowego wsparcia. Kończyło się to zazwyczaj mizernym niezadowalającym efektem, stratą czasu, nerwami i niepotrzebnym stresem.

SPRAWNY START oferuje niejako gotowy produkt który wiemy wstępnie jak będzie wyglądać,klient nie kupuje kota w worku. Dodatkowo klient uzyskuje fachowe wsparcie i pomoc.

 

Czy panel zarządzania stroną jest w języki polskim?

Tak panel zarządzania treścią na stronie jest w języku polskim.

 

Czy szablon który wybiorę może być również wybrany przez inną osobę?

Szablon może być wybrany również przez inna osobę ponieważ jest on wzorem gotowej strony.  To klient decyduje o tym jaka będzie kolorystyka jego strony internetowej dobrane są również odpowiednie obrazy i zdjęcia, a  treści jak i  rozmieszczenie poszczególnych elementów na stronie sprawia że jest ona zupełnie wyjątkowa.

 

 

 

 

 

 

Strony internetowe, hosting, domeny Radom
Firma APISOFT istnieje na rynku od 2006 roku, a od października 2018 działamy w formie spóki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od ponad 15 lat świadczymy usługi w branży Internet. Głównym profilem działalności jest tworzenie i utrzymanie stron www, sklepów internetowych, oraz tworzenie dedykowanych aplikacji bazodanowych.
APISOFT Sp. z o.o.
ul. Wiejska 58a, 26-600 Radom
tel. +48 48 380 88 88, kom. +48 503 146 490
e-mail: biuro@apisoft.pl
www.apisoft.pl
Copyright © 2024