Sprawny Start

Nowoczesne strony www
w wyjątkowo przystępnej cenie

Proste i przejrzyste zasady – brak haczyków i ukrytych kosztów

Zobacz więcej

O usłudze

„Sprawny Start” to nowatorska i kompleksowa usługa wdrażania stron internetowych. Opracowana została przez firmę APISOFT w 2018 roku, jako owoc ponad 15-to letniego doświadczenia w branży Internet. Usługa bazuje na sprawdzonych i popularnych mechanizmach powszechnie stosowanych w obszarze WWW (m.in. WordPress), wspartych autorskimi rozwiązaniami APISOFT oraz dedykowanymi pakietami hostingowymi. „Sprawny Start” poza bogatą funkcjonalnością, implementuje najnowsze technologie i uwzględnia wytyczne z zakresu optymalizacji SEO, bezpieczeństwa oraz wydajności. Jest również szybka w implementacji i bardzo przystępna cenowo.

Strony są uruchamiane w oparciu o wcześniej przygotowany szablon który zamawiający może wcześniej dokładnie obejrzeć i przetestować. Zaangażowanie klienta w proces tworzenia witryny internetowej zostało ograniczone do minimum i sprowadza się do wprowadzenia/modyfikacji treści, a w ramach konsultacji technicznych które są częścią usługi może on również liczyć na telefoniczne wsparcie konsultanta.

 

Strony internetowe, hosting, domeny Radom
Firma APISOFT istnieje na rynku od 2006 roku, a od października 2018 działamy w formie spóki z ograniczoną odpowiedzialnością. Od ponad 15 lat świadczymy usługi w branży Internet. Głównym profilem działalności jest tworzenie i utrzymanie stron www, sklepów internetowych, oraz tworzenie dedykowanych aplikacji bazodanowych.
APISOFT Sp. z o.o.
ul. Wiejska 58a, 26-600 Radom
tel. +48 48 380 88 88, kom. +48 503 146 490
e-mail: biuro@apisoft.pl
www.apisoft.pl
Copyright © 2024